16 stycznia 2019

XXI Konferencja Szkoleniowa i XVII Międzynarodowa Konferencja Wspólna SENiT PTK oraz ISHNE

Szanowni Państwo, Jubileuszowa, 20 Konferencja SENiT w Kościelisku dawno już za nami, najwyższy więc czas aby rozpocząć odliczanie kolejnej „dwudziestki” ! W imieniu Zarządu Sekcji chciałabym serdecznie zaprosić Państwa na XXI Konferencję Szkoleniową i XVII Konferencję Wspólną Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny oraz ISHNE, która odbędzie się w dniach 04-07 marca 2015 roku.

 

Tradycja pozostaje tradycją i po raz kolejny w otoczeniu polskich gór spotkamy się w gronie sympatyków EKG. Jak co roku mogą Państwo oczekiwać od nas dużej dawki różnorodnych sesji poświęconych nie tylko diagnostyce elektrokardiograficznej ale przede wszystkim decyzjom terapeutycznym, w podejmowaniu których analiza EKG nadal okazuje się przydatna a nawet niezbędna. Zamierzamy kontynuować wieloletnią tradycję sesji dydaktycznych oraz warsztatów praktycznych. W tym roku po raz kolejny chcielibyśmy zachęcić Państwa- uczestników Konferencji- do współtworzenia konferencji między innymi poprzez zadawanie pytań do sesji w interaktywnym programie.

Formuła naszej Konferencji i jej ogólny zarys pozostają takie same, zmianie ulega natomiast miejsce obrad. Po raz pierwszy od 20 lat Konferencja przenosi się z WDW do hotelu Mercure Kasprowy. Mamy nadzieję, że zaakceptują Państwo zmianę z „Kościeliska” na „Kasprowisko” i tłumnie odwiedzą nas w marcu. Przenosiny konferencji po 20 latach to dla nas ogromne wyzwanie, tym bardziej, że jak mówi stare przysłowie „lepsze bywa wrogiem dobrego”. Dlatego też najważniejsza dla nas jest Państwa obecność, gdyż „Kościelisko” od lat kojarzyło się nie tylko z konferencją, ale przede wszystkim z atmosferą spotkania dobrych znajomych, których zawodowe drogi związane są z elektrokardiografią. Chcielibyśmy utrzymać ten niepowtarzalny klimat konferencji, który od lat zależał przede wszystkim od uczestników !

Będziemy na bieżąco informować Państwa o rejestracji, zakwaterowaniu i wstępnym programie Konferencji.

W imieniu Zarządu Sekcji SENiT Iwona Cygankiewicz

 

http://konferencje.senit.pl/koscielisko2015/