16 stycznia 2019

XIX Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK Ustroń, 11.02.2015 – 14.02.2015

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne, dziewiętnaste już Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędzie się, tradycyjnie, w Ustroniu.

Zachęcamy do przesyłania streszczeń swoich prac badawczych w zakresie szeroko pojętej rehabilitacji kardiologicznej i patofizjologii wysiłku fizycznego w chorobach układu sercowo-naczyniowego.
W programie Sympozjum znajdą Państwo zarówno szeroką gamę doniesień związanych z najnowszymi osiągnięciami w obszarze rehabilitacji kardiologicznej w Polsce, Europie i na Świecie, ale również cenne wskazówki dotyczące codziennej pracy z pacjentem.
Sympozjum w Ustroniu to najlepsze miejsce do poznania tajników treningu fizycznego i metod zmiany stylu życia w chorobach układu sercowo-naczyniowego, to prawdziwa uczta intelektualna, nie tylko, dla miłośników rehabilitacji kardiologicznej.

Do zobaczenia w Ustroniu!

dr n. med. Dominika Szalewska
Przewodnicząca Sekcji RKiFW PTK.