16 stycznia 2019

Śląska Jesień Elektrokardiologiczna 2017

Szanowni Państwo,

W imieniu Pana Profesora Krzysztofa Gołby oraz całego Komitetu Organizacyjnego Śląskiej Jesieni Elektrokardiologicznej zapraszam do udziału w tym interesującym i wartościowym spotkaniu, którego najważniejsze elementy są podane poniżej wraz z linkiem do strony internetowej:

Śląska Jesień Elektrokardiologiczna 2017 14-16 listopada 2017
X Jesienne Warsztaty Resynchronizacyjne
Kurs „Egzamin praktyczny z kardiologii – EKG, ECHO, koronarografia, elektrokardiologia”
Kurs dla zaawansowanych „Echokardiografia w elektrokardiologii”
III Śląska Konferencja Szkoleniowa „Elektrokardiologia dla pielęgniarek i techników medycznych”

Śląska Jesień Elektrokardiologiczna to spotkanie naukowe środowiska kardiologów i elektrokardiologów. W roku 2017 wydarzenie to będzie szczególne – wraz z naszymi nauczycielami Panią Profesor Marią Trusz-Gluzą i Panem Profesorem Włodzimierzem Kargulem świętujemy jubileusz XXX Elektrokardiologii w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach. Jubileuszowa sesja zaplanowana jest 16 listopada w czwartek, w ostatnim dniu Konferencji. Tradycyjnie  otwieramy się na adeptów kardiologii, lekarzy w trakcie specjalizacji. Stąd w programie kurs przygotowujący do egzaminu praktycznego – EKG, echokardiografia i koronarografia rozbudowany o zagadnienia elektrokardiologiczne. Kontynuujemy także program dedykowany pielęgniarkom i technikom elektroradiologii. Tegoroczną nowością jest kurs „Echokardiografia w elektrokardiologii” dla ubiegających się o akredytację SE PTK kurs.

Serdecznie zapraszamy do jesiennego Chorzowa!

Klinika Elektrokardiologii i Niewydolności Serca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach / Oddział Elektrokardiologii SPSK nr 7 SUM w Katowicach GCM im. prof. Leszka Gieca
http://ekardio.slask.pl/
e-mail: biuro@ekardio.slask.pl


REJESTRACJA elektroniczna http://ekardio.slask.pl/rejestracja
Termin wczesnej rejestracji do 14.10.2017

 

Adres Konferencji: Hotel Diament Arsenal Palace, 41-500 Chorzów, ul. Paderewskiego 35